تولیدی مبل در اصفهان

خرید مستقیم مبل از تولیدی

مبل مخصوص روابط زناشویی مدل لیندا

تولید و فروش مبل مخصوص روابط زناشویی مدل لیندا در اصفهان. صندلی راحتی و جنسی تانترا,مبل زناشویی,

این مبل مطابق با اصول ارگونومی جهت استراحت و رفع خستگی ناشی از کار و فعالیت روزانه و همچنین ایجاد فضایی  متفاوت  و ارتقاء روابط زناشویی طراحی شده است. مبل زناشویی ” لاولی بد ” در مدلهای مختلف تولید می شود.
وزن کم و قابلیت جابجایی آسان این مبل، این امکان را فراهم می کند که در محیط های مختلف نظیر اتاق خواب و نشیمن،   تراس و استخر از آن استفاده کرد. اگر زوجی جوان و ماجراجو هستید، فرصت تجربه پوزیشن های جدید و هیجان انگیز را خواهید داشت یا اگر زوجی تجربه تر   هستید شور و نشاط در روابط جنسی و هیجان جوانی را دوباره تجربه خواهید کرد لاولی بد راحتی را در انجام پوزیشن های مختلف فراهم کرده را بخوبی احساس خواهید کرد.

صندلی راحتی و جنسی تانترا,مبل زناشوئی, تولید وفروش مبل مخصوص زناشوئی دراصفهان

مبل مخصوص روابط زناشوئی

مبل جنسی لاولی بدمزایای استفاده جهت استراحت
۱ – شکل دهی مناسب به بدن برای رفع خستگی
۲ – کاهش فشار از روی قلب و تسهیل در گردش خون
۳ – پیشگیری از سوزش معده و برگشت اسید معده در زمان استراحت
۴ – کاهش فشار از روی سیستم عصبی و آزاد شدن ماهیچه ها و رباط ها
مزایای استفاده جهت رابطه جنسی
۱ – ارتقاء سطح کیفی در روابط جنسی
۲ – پاسخ به بالاترین سطح توقعات جنسی همسران
۳ – سهولت در برقراری در رابطه جنسی در حالات مختلف
۴ – کمک به از بین بردن موانع رسیدن به ارگاسم و کاهش نارضایتی های جنسی

مبل مخصوص روابط زناشویی

مبل مخصوص روابط زناشوئی

مبل مخصوص روابط زناشوئی

 پوزیشن های جالب روابط زناشویی و عاطفی با مبل مخصوص روابط زناشویی

مبل زناشویی لاولی بد یک طرح مبل زیبا است که برای بهبود و ساده کردن پوزیشن های جنسی پیشرفته و کاماسوترا  ساخته شده است. به طور ساده، مبل زناشویی لاولی بد تجربه ی عشق بازی را برای زوجین متحول می کند. این مبل زناشویی به صورت  ارگونومیکی طراحی شده تا تنوع گسترده ای از پوزیشن های جدید و هیجان انگیز جنسی به صورتی اسان را فراهم کند. چرم و پارچه نرم و انعطاف پذیر ان نه تنها احساسی شگفت انگیز بر روی پوست شما ایجاد می کند، بلکه ظاهر زیبای ان برای مدت طولانی باقی می ماند. چرم ان ضد لک و ضد میکروب پارچه های ضد لک و اب است که کار را برای تمیز کردن آسان می کند. مبل زناشویی لاولی بد یک طرح مبل و صندلی س.ک.س مشهور جهانی می باشد که شیوه های عشق بازی را متحول می کند. به ویژه اینکه این صندلی طوری طراحی شده است که پوزیشن های س.ک.س کاماسوترا را بهبود می بخشد.

این مبل زناشویی چگونه کار می کند؟
با طراحی قوس دوگانه، این صندلی به آرامی زاویه های لگنی شما را در حین عشق بازی تغییر می دهد. هنگامی که شما بدن خود را برای تجربه ی پوزیشن های س.ک.سی پیشرفته ی کاماسوترا به صورت راحت و سیال ازاد می کنید امکانات عشق بازی بینهایت می شود .

در اینجا چند مزیت قطعی که شما در حین استفاده از مبل زناشویی تجربه می کنید را بیان می کنیم:
– احساسات لذت بخش تر به دلیل تغییر اسان زاویه ی لگنی
– دفعات بیشتر ارگاسم
– ارگاسم های شدیدتر
– میزان راحتی و آسانی
– کنترل شگفت انگیز و استثنایی عمق و زاویه ی دخول

مبل زناشویی لاولی بد طوری ساخته شده است تا عمری طولانی داشته باشد و با بهترین مواد خام و بالاترین کیفیت حرفه ای درایران ساخته می شود.

 

مبل زناشویی لاولی بدمقاوم در برابر رطوبت
مبل زناشویی لاولی بد در برابر رطوبت مقاوم است و مانع نفوذ رطوبت به مواد داخل می شود. با چرم و پارچه های ضد اب کار شد از لحظه ای که بدن شما ان را لمس می کند مشهود است. تجربه ای سالم و پذیرا برای هر فرد در هر لحظه ایجاد می کند.

قوس پایینی متنوع ترین ناحیه ی طراحی است که و به طور ویژه برای پوزیشن سکس دهانی یا فشار عمیق و قوی در حین مقاربت و امیزش است. حدفاصل مرکزی مهمترین وجه طراحی است. این ناحیه زاویه های لگنی هر دو فرد را به اسانی و با دقت تغییر می دهد. هر زاویه به دقت مطالعه و به طراحی اعمال شده است که منتج به صدها پوزیشن راحت و منحصربفرد می شود.

قوس بالایی آن سیستم حامی شگفت انگیزی برای گردن و پشت شما در حین عشق بازی فراهم می کند. این قوس برای تغییر زاویه های لگنی در حین س.ک.س دهانی بسیار مفید است. ما از بهترین فوم های چگالی بالا برای تولید یک سیستم حامی استثنایی برای هر دو نفر استفاده می کنیم. چگالی و ثبات و استحکام فوم برای بیشینه کردن ایده های طراحی ضروری است

تعمیرات مبل در اصفهان

تولیدی مبل اصفهان

برچسب:ها

, comfort, kama sutra furniture, kama sutra, linda, lovely bed, tantra furniture, tantra,افزایش رضایتمندی جنسی, بهبود رضایت جنسی,بهبود روابط زناشویی,پوزیشنهای جنسی,پوزیشنهای روابط زناشویی,پیشگیری از طلاق, رضایت جنسی,رفع نارضایتی جنسی, سکسولوژیست,مبل پوزیشن, مبل پوزیشنهای جنسی, مبل تانترا,مبل روابط زناشویی,خرید مبل زناشوئی اصفهان,فروش مبل زناشوئی اصفهان,نمایندگی مبل زناشوئی اصفهان,مبل مخصوص روابط زناشویی

محصولات مرتبط

بالش زناشویی لاولی کومبو

بالش زناشویی لاولی کومبو

بالش زناشویی وجنسی لاولی کومبو بالش زناشوئی وجنسی لاولی کومبو جهت سهولت در انجام حالت های مختلف روابط زناشویی ( جنسی ) طراحی شدهو برای استفاده در فضاهای کوچکتر بسیار مناسب است. مزایای استفاده از بالش لاولی کمبو؛ بالش لاولی کومبو ۱) کاهش نارضایتی های جنسی. ۲) افزایش اعتماد بنفس و صمیمیت بین زوجین. ۳) […]

بالش پوزیشن فیلیپ رمپ

بالش پوزیشن فیلیپ رمپ

بالش پوزیشن جنسی,بالش زناشویی,بالش مخصوص رابطه زناشویی, بالش پوزیشن فیلیپ رمپ بالش جنی فیلیپ رمپ مطابق با اصول ارگونومی طراحی شده تا تنوع گسترده ای از پوزیشن های جدید و هیجان انگیز رابطه زناشویی ( جنسی ) را به صورتی آسان برای زوجین فراهم کند. این بالشت برای استفاده در فضاهای کوچک و مسافرت بسیار […]

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.